Główna
Warhammer ogólnie
Królestwo
Biblioteka
Kopalnia
Elfie siedliszcze
Obóz goblinoidów
Bestiariusz
Laboratorium Maga
Karczma
Akademia wojny
Komnata wiedzy
Gildia błaznów
Galeria
Rozdroża

Techniki manipulacji
Wypożyczalnia bagażników dachowych


Zmęczony ciągłym wparywaniem się litery, runy, strzepywaniem kurzu z brudnych ksiąg, postanowiłeś poszukać miejsca, w którym malarze prezentują swoje dzieła. Z początku nie wiedziałeś, czy takowe miejsce w ogóle istnieje, później jednak uzmysłowiłeś sobie, iż już wcześniej przechodziłeś niedaleko galerii. Była jednak zamknięta i prawdopodobnie dlatego jej nie odwiedziłeś. Teraz wszystko stoi przed tobą, bowiem galeria otwarta jest od rana do wieczora.

Wszedłeś do wnętrza wielkiej kamienicy i ruszyłeś krętymi schodami do góry. Kiedy wdrapałeś się na szczyt budynku, ujrzałeś otwarte drzwi, a za nimi ogromną komnatę, w której na ścianach wisi mnóstwo obrazów. Grupa krytyków chodzi dookoła i wymienia się swoimi opiniami, drapiąc się po długich brodach. Postanowiłeś dołączyć do nich i przysłuchać się fachowcom.

Twórcy

Armitage
Kroghul
LaLongKarabin
Uriel
Vil'mathien


Przysłuchując się rzeczowej krytyce wielmożnych znawców sztuki, rozglądałeś się za czymś bardziej życiowym, sztuką, która nie rządziła się żadnymi regułami, sztuką, która mogłaby zainteresować cię jako zwykłego mieszkańca. Ujrzałeś niewielkie rozwidlenie, prowadzące do kolejnej galerii, a w niej obrazy, których poszukiwałeś...

Yodri
Navarre
I Oficjalny Zjazd KSS


Dzialalnosc zawieszona